Bliss Ilusalong Oü ei võta endale vastutust meie poolt tarnitud toodete kasutamise või väärkasutamise eest kas koolitatud või koolitamata personali poolt ilma kvalifitseeritud järelvalveta. Ärikliendina on teil kohustus tagada toodete nõuetekohane kasutamine, kusjuures me jätame endale õiguse nõuda teilt oma ametikoha või kvalifikatsiooni tõestamist.

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe www.JaxWax.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Bliss ilusalong (registrikood 10217700), asukohaga Gonsiori 13, Tallinn 10124.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Jax Wax  Australia veebipoe müügitegevus on suunatud iluteeninduse professionaalidele. Kõik käesoleval veebilehel müüdavad tooted on mõeldud kasutamiseks iluteenuseid osutavatele ja vastavat kvalifikatsiooni omavatele isikutele (kosmeetikasalongid) ning neid saavad osta ainult sobiva erialase koolituse läbinud professionaalid. Käesoleval veebilehel müüdavate toodetega töötamiseks peab klientidel olema nõutav kvalifikatsioon. Kaupu müüakse eeldusel, et neid kasutatakse ettenähtud eesmärgil. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Hinnad

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. olevate kaupade hinnad sisaldavad käibemaksu kuid ei saisalda tarnekulusid. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teatud tingimustel on tarne tasuta. Jätame endale õiguse muuta kaupade hindu ja teha eripakkumisi ette teatamata. Juhul kui mõne kauba juures olev hind peaks mingil põhjusel tegelikust müügihinnast erinema, müüme teile toote madalama summa eest. Kui toote õige hind on näidatust kõrgem, siis võtame teiega enne kauba ärasaatmist ühendust ja kas lepime kokku korrigeeritud hinna suhtes või teavitame teid tellimuse tühistamisest. Tellimuste täitmine sõltub laoseisust. Bliss ilusalong Oü omalt poolt tagab korrektsed tootekirjeldused, mida vajadusel muudetakse.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Smartpost, Omniva, DPD , E-R Bliss ilusalongist aadressil Gonsiori 13, Tallinn.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile sales@jaxwax.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kaupade tagastus

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Saadud kaupade ülevaatus tuleb teostada kohe kättesaamisel ning kõik puudujääkide või kahjustustega seotud pretensioonid tuleb esitada Bliss ilusalong Oü-le 48 tunni jooksul pärast kaupade kättesaamist aadressil sales@jaxwax.eu või helistades tel +372 66 12 178

Tagastusloa saamiseks võtke ühendust meie esindusega tel +372 66 12 178, E−R kella 9−17 või saatke avaldus sales@jaxwax.eu . Kaubad tuleb tagastada 7 päeva jooksul alates kättesaamisest. Kaubad ei tohi olla kasutatud, peavad olema heas korras ning originaalpakendis. Tagastatavate kaupade transpordikulud kannab ostja. Bliss ilusalong Oü  ei vastuta transportimise käigus kaduma läinud või kahjustada saanud kaupade eest. Soovitame ostjal alles hoida transpordikviitung või hankida transpordikindlustus, mis katab tagastatavate esemete maksumuse.

Kommentaarid

Kommentaaride kirjutamiseks peate olema Jax Wax Australia veebipoe registreerunud kasutaja. Täname teid, et jagate oma seisukohti meie ja teiste klientidega, kuid siiski vaadatakse kõik kommentaarid enne postitamist üle.

Me ei pane veebilehele välja kommentaare:

• mis sisaldavad teistele kommenteerijatele suunatud halvustavaid märkusi;

• mille sisu võib pidada solvavaks, vaenu õhutavaks, sündsusetuks või mis halvustavad kedagi rassi- või soopõhiselt;

• mis sisaldavad spämmi või reklaami;

Vääramatu jõud

Jax Wax Australia esindajal (Bliss Ilusalong OÜ) on õigus tühistada tellimus või viivitada selle täitmisega, kui tarne teostamist takistavad või välistavad asjaolud, mis jäävad väljaspoole meie kontrolli. Taoliste asjaolude hulka kuuluvad (kuid ei piirdu nendega) kaupade tootmisprotsess, avariid, tulekahjud, loodusõnnetused või tarnijate või transportijate suutmatus kaupa õigeaegselt kohale toimetada.

Garantii

Kõigil Jax Wax Australia toodetel on pakenditel ka säilivustähtaeg, mille jooksul toote kasutamine on 100% garanteeritud. Paljude toodete kvaliteet ei pruugi koheselt väheneda seoses kasutamisaja ületamisega, sest tootja poolt pole võimalik toodetele panna üle 2 aastast kasutusperioodi. Vahade iseloomust olenevalt vajavad tooted siiski ladustamisel temperatuuride jälgimist. Kui toode on ostja poolt väärkasutatd ja ladustatud liiga soojas või päikese valguses ning toode on selle tõttu riknenud või sulanud kasutuskõlbmatuks ei kuulu toode väljavahetamisele.

Omandistaatus

Kõik kaubad kuuluvad Bliss Ilusalong OÜ omandisse ja lähevad üle Ostjale alles peale kõikide summade tasumist. 

Firma andmed

Jax Wax Australia toodete esindaja, maaletooja ja müüja Bliss Ilusalong Oü, Reg nr 10217700, Aadress Gonsiori 13, Tallinn, 10124; Tel: 6 612 178 ;

E-post: sales@jaxwax.eu