Jax Wax Australia esindajana on Bliss ilusalong OÜ võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Kogume isikuandmeid kauba pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine, ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress. 

Andmete kasutamine ja muutmine
Isikuandmeid kasutatame päringute, tellimuste ja infovahetuse haldamiseks. Kliendil on õigus muuta või paluda kustutada enda andmed. Infokirjaga liitumine on vabatahtlik ja sellest võib soovi korral loobuda. 

Isikuandmete kaitse ja turvalisus
Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Bliss ilusalong OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. 

Privaatsuspoliitika kohta lisainfo küsimiseks saatke kiri aadressile: sales@jaxwax.eu